VO spolupráce

Balení Chia Nikola 400g, zálohovaná přepravka 50 Kč
Balení Chia Nikola 400g, zálohovaná přepravka 50 Kč

Premiové balení

Pečlivně zvolený čirý obal, aby zákazník viděl, co se skrývá uvnitř. Stojací sáček umožňuje postavení balení na jakoukoliv vodorovnou plochu, je tak vhodné pro dlouhodobé skladování bez nutnosti využití dalších obalů. Praktický zip zabrání vniku nečistot do balení a uchová jeho obsah déle čerstvý. Čistá výrazná etiketa odliší produkt od ostatních tak, že jej zákazník lépe najde mezi ostatním sortimentem. Sáček je možné znovu použít na jiné potraviny a je recyklovatelný.

Gramáže

Produkty Chia Nikola i Quinoa Nikola nabízíme ve stojacích sáčcích v gramáži 200g, 400g a 900g. V ekonomickém balení pak 1 kg a 5 kg.

Cena

Bezkonkureční cena našich produktů zajístí dostatečnou marži pro Váš obchod a zákazníkovi nabídne nejlepší možnou cenu na českém trhu. Kontaktujte nás pro zaslání VO ceníku přes kontaktní formulář, e-mailem na info(at)nikola.cz nebo telefonicky na tel. +420776886686.

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1000 Kč bez DPH neplatíte žádný poplatek za dopravu. Tato nabídka platí pro území hl. m. Prahy. Lokality mimo území Prahy platí poplatek dle sazebníku PPL.

Zálohovaná přepravka

Chováme se šetrně k životnímu prostředí. Stejně tak, jako naše stojací sáčky můžete opětovně využít na další potraviny v domácnosti, zboží zavážíme v praktických skládacích přepravkách. Záloha je 50 Kč. Není nutné přepravku odebrat. K dispozici také balení v kartonu s EAN kódem po 25 ks.

 

Vytisknout stránku
Datum a čas tisku: 20.06.2024 17:06:27
Titulek: VO spolupráce | Nikola
Zdroj: /vo-spoluprace.html
Napište nám

Nikola - Superpotraviny
Průčelní 632/4
CZ - 14100 Praha 4
IČ: 71963481

info(at)nikola.cz
If you have been looking for crypto plinko in USA now you know where to play!